Hakkımızda

Sandviç Fırınım hakkında detaylı bilgilere bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz.

Size Biraz Kendimizden Bahsetmek İsteriz…

1940 yılında dedemiz Mahmut Nedim Reyhan’ın İstanbul’a gelerek Fatih’te küçük bir dükkanda başlattığı bu hikaye bir serüvene dönüştü. Babalarımız bu emaneti devraldığında bizler birgün parçası olacağımızdan habersiz çocuklardık.

Reyhanlar adıyla açılan ilk aile fırınımız şubeleşerek Fatih, Şirinevler, Bağcılar ve Avcılar da açtığımız fırınlarla 2000’lere kadar büyüyerek, mutlu müşterilerimizle gücümüze güç kattık. 20 yıldır toptan sandviç ekmeği çeşitleri üreten köklü bir fabrika olarak hizmet vermekteyiz.

Şimdilerde ise sorumluluğunu babalarımızdan devraldığımız bu emaneti Sandviç Fırınım markası ile modernleştirerek aile yadigarımıza yeni bir çehre katmaya karar verdik.

Yılların tecrübesi bizim enerjimiz ve yenilikçi bakış açımızla birleştiğinde ortaya çıkan sonuçtan gurur duyoruz.

Neden ‘Sandviç Fırınım’?

Esnaflıktan gelen iş ahlakıyla her daim önceliğimiz müşteri memnuniyeti oldu. Müşteri memnuniyetinin yolu kaliteli ürün, profesyonel servis ağı ve tabiki doğru iletişimden geçiyordu. İşte biz tam bu noktada günümüzün teknolojisini işimize entegre ederek sağlıklı çalışan bir sistem kurduk.

Müşterilerimizle kurduğumuz bağ yıllardır sürerken atacağımız ‘dijital’ adımlarla bu aileyi büyütmeye karar verdik. Sizde güven duyarak çalışabileceğiniz bir iş ortağı arayışındaysanız tam zamanı. İletişim formunu doldurarak ya da whatsapp butonumuzdan bizimle direk iletişime geçebilirsiniz.